Ładowanie...
X

II Poznański Bieg Spadających Liści 2014

Rok temu odbył się pierwszy Poznański Bieg Spadających Liści. Bieg cieszył się sporym powodzeniem (relacje z tamtego wydarzenia znajdziecie tutaj), dlatego postanowiliśmy serdecznie zaprosić także na tegoroczną edycję. Ze względu na wypadające dni PGA, oraz Święta Zmarłych bieg odbędzie się później niż w ubiegłym roku.

W tym roku wprowadziliśmy też kilka zmian. Przede wszystkim zmieni się miejsce. Tym razem chcemy Wam pokazać piękne jesienne krajobrazy stawów na Dębinie. Skróciliśmy także dystans do przebiegnięcia (z ~3,5km do ~3km dla biegu głównego oraz z ~1,6km do ~1,1km dla wyścigu). Dołożyliśmy również atrakcyjne nagrody 😉

Data

Niedziela 9. listopada 2014
Spotykamy się o godzinie 11:00

Mapa

Dojazd

Możliwy dojazd autobusami linii: 71, 76, 630 do przystanku Dolna Wilda. Wcześniej można się przesiąść z tramwajów na przestanku Hetmańska Wiadukt (na 76, 630) albo Rolna (na 71).
Kliknij tutaj, aby dokładnie zaplanować trasę komunikacją miejską

Trasa biegu

Bieg będzie składał się z 2 etapów:

I Etap – Bieg główny (niebieski)

Start

Trasa o długości około 3 km. Przebiegniemy spokojnym tempem. Po ukończeniu biegu na mecie będą dostępne napoje oraz coś na wzmocnienie.

II Etap – Wyścig (czerwony)

Tylko dla wytrwałych

Trasa o długości około 1,1 km. Zamiast spokojnego tempa mamy tu prawdziwy wyścig! Dla zwycięscy przewidziana jest nagroda.

Uwaga: Aby uczestniczyć w wyścigu należy ukończyć Bieg główny.

Nagrody

Główną nagrodą za zajęcie I miejsca jest Złoty Pegaz!
Statuetka
Dodatkowo wśród osób biorących udział w biegu głównym rozlosowane zostaną inne nagrody (przypinki, blindbagi itp).