1. Jak będzie wyglądał nocleg? Czy znajdował się będzie na miejscu meeta i każdy uczestnik będzie musiał zorganizować sobie jakiś śpiwór, materac itp.?

Tak, główne miejsce noclegowe mieści się na ulicy Raciborskiej 7 w Poznaniu. Na wypadek dużego zainteresowania meetem zorganizujemy dodatkowe miejsca noclegowe, o czym uczestnicy zostaną poinformowani. Każdy uczestnik, który potrzebuje nocleg powinien ze sobą zabrać karimatę i śpiwór, gdyż prawdopodobnie będzie bardzo dużo osób, a mało miejsca, więc za wygodnie nie będzie.

2. Czy da się przesunąć datę ponymeetu?

Nie. Jest to data ostateczna i niezmienna.

3. Czy można nie być na całym ponymeecie?

Oczywiście, że tak. Ponymeet jest dla Was. Jeśli będziecie chociażby na jeden dzień, to i tak będzie świetnie, bo będziemy mogli się spotkać razem, chociaż przez jeden/dwa dni.

4. Jakie będą atrakcje w trakcie ponymeeta?

To na chwilę obecną jest tajemnicą i niespodzianką. Szykujemy dla Was wiele ciekawych atrakcji oraz konkursów, tak więc cierpliwości. Część atrakcji zostanie prawdopodobnie wyjawiona na blogu For Glorious Equestria.

5. Będę pierwszy raz w Poznaniu, nie wiem czy będę umiał trafić. Czy jest szansa, że ktoś po mnie wyjdzie?

Tak. Oczywiście zadbamy o to, żebyście się nie pogubili w naszym pięknym mieście. Jeśli podacie konkretną datę i godzinę przyjazdu oraz numer komórkowy postaramy się, żeby ktoś po Was wyszedł.

6. Do kiedy można się rejestrować?

Najpóźniej należy się zarejestrować do 11 lipca.

7. Czy poznaniak może także prosić o miejsce noclegowe?

Tak. Należy jednak pamiętać o tym, że priorytetem są osoby, które przyjadą z innych miast. W wypadku kiedy tych miejsc będzie za mało, poprosimy miastowych o udanie się do domu.

8. Jakim dokumentem mogę się legitymować?

Każdym dokumentem posiadającym imię, nazwisko, adres oraz zdjęcie legitymującego się np. legitymacja szkolna, studencka, dowód osobisty lub prawo jazdy.